ד”ר קרופניק סיפור הצלחה

רפואה אסתטית, טיפולי בוטוקס ומזותרפיה

 promo_hp_1

טיפולים אצל רופא שעוסק ברפואה אסתטית בקליניקה הם דבר נפוץ היום וקיימיים בכל הארץ. אפשר להגיד שההיסטוריה המסיבית של התחום הזה בתוך רפואה בישראל התחיל לפני כ-20 שנה.
ד”ר קרופניק אירנה התחילה את העיסוק שלה ברפואה אסתטית בדיוק אז,והיתה בין הרופאים הראשונים בתחום.
ד”ר קרופניק,MD  בעלת ניסיון של הרבה שנים בביצוע טפולי יופי אסתטיים,בעלת ניסיון רב, רופאת משפחה,בוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל אביב ובוגרת אקדמיה הצרפתית בפריז למזוטרפיה ובליפוטרפיה.
ד”ר קרופניק משתתפת באופן שותף בהשתלמויות בארץ ובחול ומציעה למטופליה את הטיפולים חדשניים ומתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית.

ידועה לקהל הרחב כעורכת כבוד בתוכניות טלויזיה רבות בערוצים: 2,10 ו-9.
.ד”ר קרופניק מרצה בבתי ספר לרפואה אסתטית ולאחרונה פתחה השתלמות לרפואה אסתטית, בה היא מלמדת רופאים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום

לפני שני עשורים ,טיפולים אסתטיים  היה טרנד לגמרי חדש ולא מוכר בארץ.

מהימים הראשונים של עיסוקה בתחום ,ד”ר קרופניק הבינה עד כמה זה חשוב לתת לאנשים את היכולת להיות צעירים יותר ויפים יותר.
ד”ר קרופניק עזרה לרבים וראתה פנים מאושרות,של אלו שחייהם התמלאו בצבעים חדשים.

מה שיותר חשוב שד”ר קרופניק גדלה מקצועית,תוך א סיפה של טכניקות רבות ומגוונות לעשות את האנשים יותר יפים ושמחים.כמו כן היא פיתחה טכניקות של עצמה.

כל זה נתן תוצאות,נכון להיום ד”ר קרופניק היום היא אחד הרופאים הטובים בתחום. במילים אחרות,אם אתם מחפשים רופא מקצועי עם ניסיון רב בתחום,אז תתחילו מד”ר קרופניק.

2 עובדות על ד”ר קרופניק

1.ד”ר קרופניק תמיד נמצאת בקדמת אסתטיקה רפואית. אם בעולם מופיעה טכנולוגיה אפקטיבית ובטוחה,אז תוכלו למצוא אותה בקליניקות של ד”ר קרופניק.

2.ניסיון וידע של שנים רבות בטכניקות טיפוליות הבילו לתוצאות טובות. ד”ר קרופניק היום זה מותג מבוקש ובטוח בעולם האסתטיקה הרפואית בישראל.russian news1993

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007