אנטי אייג’ינג

ד”ר קרופניק אירנה – מנוסה בביצוע טיפולי אנטי אייג’ינג – כשתתחילי לקבל מחמאות, תביני שכולם מבחינים בתוצאות…

‘‘אני רוצה שנשים תהיינה יפות, אין אשה לא יפה, יש אשה לא מטופחת”. הרפואה האסתטית הפכה להיות בשנים האחרונות רפואה של ממש, שמגינה עלינו מפני שינויי הגיל ומבטיחה לנו מראה מטופח וכתוצאה מכך מצב רוח טוב ומרומם. היום אפשר להיפטר מכתמי עור וקמטים במהלך טיפול אחד אצל ד”ר קרופניק. הרפואה האסתטית המודרנית התקדמה מאוד בימינו והטיפולים אורכים מספר דקות. ישנם מגוון טיפולים כגון: בוטוקס, מילוי קמטים, מזותרפיה, ליפותרפיה (שאיבת שומן מקומית), הדגשת לחיים וטיפולים רבים נוספים.

טיפולים אסתטיים
המטופלת מרים מרמת השרון: ד”ר קרופניק אשה יפה, מרשימה כשמעבר ליופיה שמים לב גם לשאר תכונותיה: רופאה הבטוחה בעצמה, עוסקת במקצוע שחשוב ואהוב עליה מאוד. אני כמטופלת צריכה לחוש בטחון עם הרופאה המטפלת בי וד”ר קרופניק משיגה זאת בכבוד רב.
ד”ר קרופניק, MD, עם ניסיון רב ברפואה אסתטית, בעלת נסיון רב, הינה רופאת משפחה, בוגרת ביה”ס הגבוה לרפואה אסתטית בת”א ובוגרת האקדמיה הצרפתית בפאריס במזותרפיה ובליפותרפיה. עברה השתלמות מיוחדת ברפואה אסתטית בפאריס. היא משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציעה למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית. ידועה לקהל הרחב כאורחת כבוד בתוכניות טלוויזיה רבות בערוצים 9, 10, ו-22 ומרצה בבתי ספר לרפואה אסתטית. ד”ר קרופניק: ‘‘היום אפשר להסיר כל קמט וכתם מגופנו. הזדקנות העור הינה תהליך טבעי ובלתי נפרד מחיינו. באורח חיינו אנו אחראים לזירוז או האטה של תהליך ההזדקנות.

שאלה: איך נוצרים הקמטים בפנים שלנו?

תשובה: כאשר העור צעיר, נשמרת מסגרת הקולגן בלחות והעור גמיש ונראה טוב. עם הזמן כמות הקולגן פוחתת והעור מתחיל לאבד מהאלסטיות שלו. בכל פעם שאנו מחייכים או מכווצים עיניים אנו מפעילים לחץ על הקולגן שבעור וכך מופיעים הקמטים.

שאלה: האם קרמים יכולים לעזור?

תשובה: קרמים פעילים רק על שכבה חיצונית של העור. אין שום קרם המסוגל לחדור לעומק ולמנוע נזקי הגיל. בעזרת טיפולים אסתטיים מתקדמים באפשרותנו להעלים קמטים וכתמים.

שאלה: האם קרמים יכולים לעזור?

תשובה: קרמים פעילים רק על שכבה חיצונית של העור. אין שום קרם המסוגל לחדור לעומק ולמנוע נזקי הגיל. בעזרת טיפולים אסתטיים מתקדמים באפשרותנו להעלים קמטים וכתמים.

שאלה: בתוך כמה זמן מתקבלות תוצאות?

תשובה: הזרקת חומרי מילוי – מחדשת את המאגר הטבעי של הקולגן ומחליקה את הקמטים. ישנם סוגים שונים של חומרי מילוי שביכולתם למלא כל סוג קמט. תוצאות הטיפול מיידיות ומדהימות, בתוך מספר דקות ללא כאב וצורך בתקופת החלמה. התחושה טבעית ונעימה למגע. מיד בתום הטיפול נראים נפלא וניתן לחזור לשיגרה.

שאלה: ‘‘כל אשה חולמת על שפתיים חושניות וסקסיות”, כיצד ניתן להשיג זאת?

תשובה: שפתיים מודגשות מקנות לפנים מראה מושך וחושני. מילוי שפתיים בחומצות היאלרוניות מעצב ומתמזג עימן ומקנה באופן מיידי מראה נאה והומוגני כשהתחושה טבעית ורכה למגע.

מזותרפיה הטיפול המומלץ ביותר בעולם.

מעניק לחות לעור הפנים, הצוואר והידיים, מבהיר ומקנה לו לחות זוהר, מיצוק ואלסטיות.

שאלה: מהי הצערת העור בשיטת מזותרפיה?

תשובה: זהו טיפול חדשני בעולם שהינו הזרקות תת
עוריות מקומיות, המכילות כמויות קטנות של ויטמינים, מינרלים וחומצות היאלורניות. שיטה זו עוזרת להצערת ומיצוק עור הפנים. לאחר טיפול 1 התוצאה נראיית באופן מיידי. מומלץ להמשיך בסדרה של 5-6 טיפולים בהפרש של שבועיים ימים ולאחר מכן מומלץ טיפול 1 פעם ב-3 חודשים כדי לתחזק ולשמר את העור. הטיפול מומלץ מגיל 25 שנה (למניעת הזדקנות העור) עד גיל 80 שנה (להחייאת העור), אין תופעות לואי ואפשר לשוב מיד לסדר יום רגיל.
הרפואה האסתטית מאפשרת לכולנו להיראות זוהרים וצעירים פחות מגילנו.

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007