בוטוקס

בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה, הרמת עפעפיים, הרמת הגבה והזעת יתר

הטיפולים המתקדמים והבטוחים בעולם

במרפאותיה של דר’ קרופניק ניתן ליהנות ממגוון טיפולים להעלמת קמטים המבוצעים באמצעות החומרים המתקדמים והבטוחים בעולם, כגון בוטוקס, חומרי מילוי וחומצות הילארוניות. הטיפולים לחידוש רקמת העור ולהגברת הלחות התת-עורית מבוצעים בשיטת המזותרפיה והליפותרפיה. טיפולים אלה מעניקים לעור מראה צעיר אלסטי ומתוח יותר בתוך זמן קצר וללא תופעות לוואי. בעמוד זה תוכלו ללמוד מעט על הטיפול באמצעות בוטוקס.

הבוטוקס מתאים לטיפולי הרמת עפעפיים, והרמת הגבה כך שהעין נראת יותר צעירה ויפה וכן לטיפולי הזעת יתר בבית השחי.

מהו בוטוקס ?

בוטוקס הינו תכשיר רפואי אשר נמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם, בתחומים שונים של הרפואה, מזה כ-30 שנה. ה- BOTOX הוא חלבון המופק ממיקרו אורגניזם בשם CLOSTRIDIUM BOTULINUM, והוא מיוצר בתנאי מעבדה מבוקרים וייחודיים. במהלך השנים הארוכות בהן נמצא החומר בשימוש, נמצא כי  בוטוקס יעיל לטיפול בקמטי ההבעה בפנים. הבוטוקס נבדק בניסויים קליניים נרחבים ואושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), ובכך הפך לתכשיר הרפואי הראשון שנבחן ואושר על ידי ה-FDA כיעיל לשיפור מראה הקמטים בין הגבות.

מה עושה הבוטוקס ?

בוטוקס יעיל לטיפול בקמטי הבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים על ידי הבעות חוזרות ונשנות, כגון חיוך, זעם, ריכוז ועוד. תנועות אלו מונעות על ידי שרירים.  הבוטוקס חוסם את ההוראה העצבית המורה לשריר להתכווץ. הרפיה זו מטשטשת את הקמטים.
תוצאות הטיפול ניכרות תוך ימים ספורים, ובדרך כלל ניתן לראות שיפור כבר יום או יומיים. שיפור זה ממשיך ומתגבר במהלך השבועיים הראשונים לאחר הטיפול. במרבית המקרים, השיפור במראה הקמטים נמשך 3 – 6 חודשים.

כיצד מתבצע הטיפול בבוטוקס

בוטוקס הוא תכשיר רפואי החייב במרשם רופאה וניתן להזרקה על ידי רופא בלבד. במהלך הטיפול משתמש הרופאה במחט זעירה ומזריק מספר זריקות. משך הטיפול כולו כ- 10 דקות, ולאחריו ניתן לחזור לפעילות רגילה. בעקבות הזריקה עלולה להופיע אדומומיות קלה באזור ההזרקה וכאב ראש חולף.

בוטוקס הוא טיפול  בטוח לחלוטין. השפעתו מוגבלת לאזור ההזרקה והוא אינו עובר למקומות אחרים בגוף. פרסומים מדעיים רבים חזרו ואישרו את פרופיל הבטיחות הגבוה של התכשיר (הטיפול אינו מומלץ בהנקה ובהריון). במינון נכון ותוך שמירת מרווחי הזמן המקובלים בין הטיפולים, ניתן לחזור על הטיפול ללא הגבלה, גם במשך שנים

Summary
טיפולי בוטוקס למינעת קמטים בפנים והשגת מראה צעיר
Article Name
טיפולי בוטוקס למינעת קמטים בפנים והשגת מראה צעיר
Description
בוטוקס הינו תכשיר רפואי אשר נמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם, בתחומים שונים של הרפואה, מזה כ-30 שנה. בוטוקס יעיל לטיפול בקמטי הבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים על ידי הבעות חוזרות ונשנות, כגון חיוך, זעם, ריכוז ועוד. תנועות אלו מונעות על ידי שרירים.
Author
Publisher Name
רשת מרפאות פייסקליניק
Publisher Logo

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007

Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more
Show more