מזו-חוטים טרנד חדש של טיפולים אסתטיים

מזו חוטיםמזו-חוטים הוא טיפול שמפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות העור, הפנים, הצוואר ואזורים נוספים בגוף. עם השנים, כחלק מתהליך טבעי של התבגרות מאבד עור הפנים גמישות ומקבל מראה עייף ומבוגר. מזו-חוטים הוא טיפול חדשני בתחום הרפואה אסתטית, המיועד למיצוק העור מדלדול, בפנים ובאזורים שונים בגוף. הטיפול מתאים לעיצוב בהחלקת אזור הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים והגבות. השיטה פועלת גם לשיפור הקמטוטים מעל השפה, מסביב לעיניים, קמטי הבעה, דקולטה וכן בטיפול בצלוליטיס, מיצוק עור הגוף באזורים כגון ידיים,ירכיים פנימיות, ישבן ועוד.. טיפול  במזו-חוטים תורם למראה עור חלק, חיוני ובריא, מביא לתוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן ומסייע להאט ולמנוע את המשך הזדקנות העור.

החוטים נספגים לשם חידוש עור הפנים ומיצוקו ומאפשרים לרופא לטפל בעור בצורה טובה ויעילה ולשמור על מראה צעיר ורענן לאורך זמן. מזו-חוטים הוא טיפול עם תוצאות ארוכות טווח המורגשות למשך כשנה וחצי והוא מתאים מאוד גם לטיפול תחזוקתי למניעת הזדקנות העור בגיל צעיר יחסית.
הטיפול אינו מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים, אך מאפשר שיפור ניכר במראה העור. היתרון הגדול ביותר של הטיפול הוא היעדר צלקות נראות לעין וחזרה מהירה מאוד לשיגרה. השילוב של מזו-חוטים עם טיפולים נוספים (כגון הזרקת חומצות היאלורוניות, בוטוליניום טוקסין) מסייע לשפר משמעותית את מרקם העור. החוטים נמסים ונעלמים לאחר מספר חודשים והאפקט הטיפולי נמשך כשנה. אך מעבר לכך אפשר לחזור על הטיפול ולהוסיף חוטים כאשר רוצים בכך.

לטיפול יתרונות רבים ומשמעותים

  • השגת תוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן.
  • פעולה מניעתית ארוכת טווח.
  • טיפול מקיף ואחיד.
  • טיפול ללא כאב.
  • טיפול פשוט ללא טראומה.
  • טיפול קצר ומהיר.

1q

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007