מילוי קמטים

היום נשים וגברים מעונייינים לקבל פנים שנראות אסתטיות ויפות ולכן הם בוחרים בטיפולים של מילוי קמטים והעלמת קמטים.

טיפול מילוי קמטים נעשה במרפאה והוא באורך של כמה דקות. לטיפול אין תופעות לוואי או צורך בזמן החלמה. הטיפול נועד להענקת מראה צעיר, הפחתת תופעות של הזדקנות, ושיפור מראה הפנים.

ככל שעולה הגיל ומתבגרים יותר כך יש יותר שינויים בעור הפנים, האלסטיות (גמישות) של העור יורדת, יש שינויים פיזיולוגיים ועובי העור יורד וזה גורם להופעת קמטים בעור. שינויים אלה נוצרים כתוצאה מגנטיקה ואורח חיים ושונים בין אדם לאדם. אורח חיים שכולל חוסר בשינה, עישון, חשיפה לעשן סיגריות וחשיפה לשמש מזרז את הופעת הקמטוטים והקמטים בעור.

ניתן לבצע העלמת קמטים על ידי חומרי מילוי שונים המוחדרים לעור. חומרי המילוי הפופולריים ביותר הם חומרי מילוי זמניים שהשפעתם עוברת עם הזמן.

קמטים יכולים להופיע בכמה אזורים בגוף כמו למשל מעל ומתחת לשפתיים, קמטים על המצח (בולט מאוד), קמטים מעל ומתחת לעיניים, קמטים בין הגבות, קמטים בלחיים ובצידי השפתיים.

אלסטיות העור פוחתת וכך גם עובי שכבת השומן החל משנות ה20 אבל אז עוד לא מתחילים טיפולים של מילוי קמטים.

זמן התחלת הטיפול נגד קמטים משתנה מאדם לאדם אבל לרוב הוא מתחיל מגיל ה40.

העלמת קמטים מסביב לעינייםמילוי קמטים בפנים

כיום יש חומרים מודרניים למילוי קמטים שלא היו בעבר. השימוש בחומרים אלה בטוח מאוד ולכן הטיפולים איתם מאוד פשוטים, ההתאוששות מהירה (כמה דקות) וההליך קל לרופא ולמטופל בלי כאב כי הטיפול כמעט לא פולשני.

חומרי המילוי מיוצרים היום לכל סוגי הקמטים, החל מקמטוטים וקמטים עדינים ועד קמטים גדולים ורחבים. משתמשים בחומרי המילוי לצורך מילוי שפתיים, מילוי פנים, הגדלת נפח הפנים והענקת מראה עור צעיר ובריא.

לחומרים אלה יש את אישור משרד הבריאות, הFDA והCE/

איך עובד התהליך?

התהליך מתחיל בפגישה ראשונית עם רופא אסתטי. כדאי לבחור רופא אסתטי עם ידע וניסיון בתחום ע”מ להשיג תוצאות טובות. יש להזהר ממי שלא רופא וממי שאין לו ניסיון.  לקוסמטיקאיות לדוגמא אסור להזריק חומרים לפנים אלא רק לרופאים.

בפגישת הייעוץ הראשונית הרופא יבחן את המטופל ויבין מה הרצון שלו. יש ליידע את הרופא על כל בעיה בריאותית כולל אלרגיה לתרופות. חשוב לידע במיוחד את הרופא אם יש למטופל הרפס כי אז צריך טיפול לפני הטיפול האסתטי.

המטופל יבין מהו הטיפול הרצוי לו, איך הוא נעשה,  מה הוא כולל וכמה טיפולים יש עד להשגת המטרה (תוכנית טיפולים).

הטיפול מותאם לאדם ולכל אדם יוחלט ע”י הרופא סוג החומר, הכמות, תדירות הטיפול ושאר הדברים שקשורים. לא כל טיפול שמתאים לאדם אחד מתאים לאדם אחר.

כדאי לבקש מהרופא תמונות של לפני ואחרי וגם לראות המלצות של מטופלים. כדאי גם לברר כמה ידע וניסיון יש לרופא בתחום.

 

 

 

מה עושים בטיפול מילוי קמטים?

טיפול מילוי קמטים נעשה במרפאה ואורך בערך 15 דקות. הטיפול נעשה בעזרת מחט שמזריקה את חומרי המילוי ומייד אחריו המטופל חוזר לשגרה הרגילה. אחרי טיפול מילוי קמטים רואים עור צעיר ורענן.

 

הטיפול נעשה במיוחד בעזרת חומצה היאלורונית שהיא חומר מילוי זמני שמאוד פופולרי בטיפולים מסוג זה. חומר זה מוחדר מתחת לעור ומושך אליו נוזלים שיוצרים נפח ועור מתוח.

חומצה היאלורונית נמצאת בגוף באופן טבעי והיא יורדת עם השנים. לכן מוסיפים אותה מחדש לעור.

טיפול מילוי קמטים הוא טיפול בטוח וללא סיכונים.

 

מה קורה אחרי הטיפול ?

 

אחרי טיפול של מילוי קמטים יכולה להופיע אדמומיות בעור שחולפת אחרי מספר שעות. חומרי המילוי הם טבעיים ולכן הם נספגים ומשתלבים בגוף ועור הפנים נעשה מתוח, יפה וצעיר.

עם הזמן (בין 8 חודשים לשנה) יש צורך לחדש את הטיפול כי החומר נספג לגמרי בגוף והגוף ממשיך להזדקן.

 

 

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007