פיסול אף

ניתוח אף נחשב בעייני רבים לפסגת הכירורגיה הפלסטית שניתן להגיע אליה. הליך פיסול האף הוא הליך פופולרי בישראל וכ60% מהניתוחים האסתטיים עוסקים באף. האף הוא איבר חשוב ביותר כי הוא באמצע הפנים ואליו מתמקדים כשמנהלים שיחה עם אדם אחר. האף הוא מרכיב חשוב ביותר בפנים, אשר צורתו, גודלו, והתאמה מוחלטת שלו עם שאר חלקי הפנים ביחד, יוצרים מראה נעים ואסתטי, גם לאדם העומד מולנו, וכמובן – לנו. מרבית האנשים שסובלים מאף בעל מראה שאינו אסתטי חולמים לשנותו, וזאת בעזרת הליך של ניתוח אף, הליך זה מבטיח קבלת אף סולד ואסתטי המספק תחושת יופי, ביטחון ורוגע, בדיוק כפי שאנו רוצים.

כאשר מקבלים החלטה  לעבור פיסול אף בעזרת ניתוח אף, כדאי לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר אשר כרוך בהרדמה מלאה עם כל הסיכונים שנלווים אליה. גם כשבוחרים מנתח אף טוב עם מוניטין גבוה, עדיין מדובר בנקודת אל חזור, זהו הליך בלתי הפיך לחלוטין.

אז מה עושים?

אנשים רבים מעוניינים שהאף שלהם יהיה יותר צר, יותר מורם, יותר רחב, יותר ישר, יותר קטן, יותר מפוסל וכדומה. רגע אחד לפני שאתם יושבים עם מנתח והולכים לפתרון הפלסטי ועמו לחדר הניתוח. לרפואה האסתטית המודרנית יש מה להציע לכם.005

פיסול אף הוא תיקון לא כירורגי של האף תוך כדי שימוש בחומרי מילוי תת עוריים. פיסול אף מבוצע כדי לתקן בליטות, התנשאות יתר, א-סימטריה, אף משוך עם השפיץ למטה ובגשרים רחבים של האף. פיסול אף מבוצע על ידי רופא העוסק ברפואה אסתטית, הטיפול עצמו הינו קצר יחסית שנאמד בכחצי שעה. פיסול אף מבוסס על החדרה של חומר מילוי ביו-קומפטיבלי בנקודות אסטרטגיות באף במטרה להסתיר ליקויים כמו דבשת מאוד בולטת או להרים אזורים אחרים כמו קצה האף, ולהשיג צדודית הרמונית. הטכניקה מושתת על הזרקה מינימאלית של חומרי מילוי (נספגים או קבועים) אשר מרחיבים את הרקמה ומאפשרים תיקון של ליקויים ופגמים בגב האף או בשינוי בהיקפי האף.

באיזה חומרים משתמשים לביצוע פיסול אף?

אחד מחומרי המילוי הבטוחים בעולם הוא חומצה היאלורונית, כאשר מזריקים אותה, אין תופעות לוואי! זהו חומר מילוי טבעי, זהה לחלוטין לזה שנמצא בגוף, חומצה היאלורונית היא חומר ספיג כלומר העור סופח אותה אליו, זוהי הסיבה שהוא אינו קבוע ויש לחדשו. תהליך הספיגה נמשך עד ל- 18 חודשים. החומצה ההיאלורונית היא כרית רכה תחת לעור שמתמזגת בנוחיות עם הרקמות ללא סיכונים או סיבוכים מיותרים. בעזרת החומצה האלרונית ניתן לבצע הרמת אף ללא ניתוח, הקטנת אף ללא ניתוח, תיקון אף ללא ניתוח, למעשה ממש מפסלים את האף, על כן הטיפול נקרא פיסול אף.

חשוב להבין שפיסול אף אינו מחליף ניתוח אף, ישנם מקרים בהם פיסול אף יכול להשלים את עבודת המנתח הפלסטי, וישנם מקרים בהם הוא יכול להחליף אותה. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם רק ניתוח יכול להביא לתוצאה הרצויה. אנחנו ברשת המרפאות Face Clinic  מתמחים בביצוע פיסול אף ויש לנו מאות לקוחות מרוצים, בעיקר אנחנו מזמינים אותכם לבוא לבדוק אופציות רגע אחד לפני שאתם פוסעים לחדר הניתוח.

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007