פיסול פנים – מילוי פנים

 

פיסול פנים – עם הגיל הנפחים באזורים שונים של הפנים יורדים בנפח כמו באזור הלחיים ועצמות הלחיים ואזור הפנים נראות עייפות ועקב כח הגרביטציה הן נפולות.

היום יש לנו אפשרות לשחזר את הנפחים בקלות בעזרת חומצות היאלורוניות אנחנו יכולים לבנות את הלחיים, את הסנטר ולהסיר שקעים באזורים האלה. לעיתים יש בעיות מולדות שסנטר קטן מידיי ולחיים שקועות ואז המראה עייף אפילו אצל צעירים והיום גם בעזרת חומצות היאלורוניות אנחנו יכולים לתקן ולמלא את הנפחים החסרים. עד לא מזמן בשביל לתקן פגמים באף נזקקנו לניתוח והיום בעזרת חומצות היאלורוניות אפשר למלא שקעים באף, ליישר את האף, לעשות אף סולדי ויפה ללא ניתוח לפי הרצון של המטופל.

 

הטיפול בעזרת חומצות היאלורוניות הוא טיפול שאינו פולשני ונטול כאבים מיועד להשגת עור זוהר וצעיר יותר . ידועני הוליווד, כמו ג’ניפר לופז, מדונה, סוזן סרנדון וסנדרה בולוק מאמצים טיפול פנים חדש זה, הנחשב כבר לזרם המרכזי באירופה ובכל העולם. זוהי הטכנולוגיה החדשה ביותר הקיימת כיום לאנטי אייג’ינג.

מהלך טיפול פיסול פנים

זוהי שיטה שאינה ניתוחית להרמת הפנים ויצירת שיפור משמעותי בהגדרת הפנים באמצעות מילוי בזריקות המבוצעות על האזורים של הפנים, כולל עצם הלחי, לחיים שקועות, זוויות הלסת ששקועות,האף והסנטר. באמצעות שיטת פיסול פנים בעזרת חומצות היאלורוניות ניתן לשנות , פשוטו כמשמעו, את מבנה הפנים או לשפר את נזקי הגיל, גם אפשר לשפר את הפגמים הגנטיים.

אם הגנטיקה לא היטיבה והסנטר בנוי בצורה לא אסתטית או צורת האף לא אסתטית או הלחיים שקועות מגיל צעיר אז אנחנו יכולים לפסל את הפנים בעזרת מילוי של חומצות היאלורוניות או בעזרת חומרי מילוי על בסיס קלציום הידרוקסיאפטיט (hydroxyapatite).

הליך זה אורך כרבע שעה עד עשרים דקות. רוב המטופלים נראים נהדר כשהם יוצאים מדלת הקליניקה, ויכולים לשוב מיד לעבודה, לחדר הכושר, ולשגרת חיים רגילה.

פיסול פנים אידאלי לגברים ונשים בכל הגילאים. זהו הליך נפלא למטופלים מבוגרים המבקשים להצעיר את המראה שלהם ולקבל מראה רענן יותר. הליך זה מתאים גם למטופלים צעירים המבקשים להשיג מראה פנים מוגדר ומפוסל יותר.

 

 

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והדמיה
אזור בארץ:

כתבו לנו
info@drkrupnik.co.il

טלפון :
073-7079007